Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

BİZANS KALINTILARINA TOKAT GİBİ CEVAP!

1 yıl önce
BİZANS KALINTILARINA TOKAT GİBİ CEVAP! için yorumlar kapalı
508 kez görüntülendi

BİZANS KALINTILARINA TOKAT GİBİ CEVAP!
Reklam

MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, “Osman Ağa demek, Giresun demek, Cumhuriyet demek, vatan demektir.  Her Giresunlunun ruhunda yaşadığı ve yaşattığı atası, örnek şahsiyeti demektir” dedi. Konal, “Başta Giresun ve Doğu Karadeniz üzerinde hain planları olan pontusçularbaşta olmak üzere, Doğu batı demeden nerde bir Müslüman Türk düşmanı varsa karşısına dağ gibi dikilen , canını malını vatan uğruna arkasına bakmadan feda eden Osman Ağamıza işte bu nedenle 100 yıldır düşmanlık güden ismini duymaktan nefret eden, Osman Ağa üzerinden Giresun ve Giresunlulardan intikam almak isteyen sadece birkaç şarlatan değil, Türk ve İslam düşmanı Haçlı torunları,Bizans kalıntıları ve kendilerine macera arayan birkaç iş birlikçi grup varlıklarını sürdürmektedir. Bu kişi ve gruplar tarafımızca çok ciddiye alınmamakla birlikte son günlerde gerek sosyal medyada gerekse basında kamuoyunu yanıltıcı beyanatlarda bulunmuşlar, hatta bir grup Gazi Mustafa Kemal’in Türk Gençliğine armağan ettiği Samsun’a çıkışın yıl dönümü olan 19 Mayıs 1919 gününü sözde” Pontus Rum Soykırımı” adı altında Türkiye’de nifak tohumu atmak üzere paneller, kendilerince eylemler gerçekleştirme çabasına girmişlerdir. Öncelikle Yüce Türk Milletine buradan sesleniyorum, Giresun Belediyesi eski Başkanı Osman Feridunoğlu yani 42. Ve 47. Gönüllü alayların kurucusu Milis Yarbay Osman Ağamıza karşı kara propaganda başlatan, literatürde milletvekili sayılan ancak bizim nezdimizde asla karşılığı olmayan Garo Paylan başta olmak üzere birkaç gazeteci ve yazar müsveddelerinin sözlerini kabul etmiyor, kendilerine iade ediyoruz. Osman Ağa’mız Milli Mücadele Kahramanıdır ve Gazi Mustafa Kemal’in canını emanet ettiği adamdır” dedi.

Türk ve İslam düşmanı Haçlı torunları,Bizans kalıntıları ve kendilerine macera arayan birkaç iş birlikçi grubun  varlıklarını sürdürdüğünü ifade eden Konal şunları kaydetti;
“Başta Giresun ve Doğu Karadeniz üzerinde hain planları olan pontusçularbaşta olmak üzere, Doğu batı demeden nerde bir Müslüman Türk düşmanı varsa karşısına dağ gibi dikilen , canını malını vatan uğruna arkasına bakmadan feda eden Osman Ağamıza işte bu nedenle 100 yıldır düşmanlık güden ismini duymaktan nefret eden, Osman Ağa üzerinden Giresun ve Giresunlulardan intikam almak isteyen sadece birkaç şarlatan değil, Türk ve İslam düşmanı Haçlı torunları,Bizans kalıntıları ve kendilerine macera arayan birkaç iş birlikçi grup varlıklarını sürdürmektedir. Bu kişi ve gruplar tarafımızca çok ciddiye alınmamakla birlikte son günlerde gerek sosyal medyada gerekse basında kamuoyunu yanıltıcı beyanatlarda bulunmuşlar, hatta bir grup Gazi Mustafa Kemal’in Türk Gençliğine armağan ettiği Samsun’a çıkışın yıl dönümü olan 19 Mayıs 1919 gününü sözde” Pontus Rum Soykırımı” adı altında Türkiye’de nifak tohumu atmak üzere paneller, kendilerince eylemler gerçekleştirme çabasına girmişlerdir. Öncelikle Yüce Türk Milletine buradan sesleniyorum, Giresun Belediyesi eski Başkanı Osman Feridunoğlu yani 42. Ve 47. Gönüllü alayların kurucusu Milis Yarbay Osman Ağamıza karşı kara propaganda başlatan, literatürde milletvekili sayılan ancak bizim nezdimizde asla karşılığı olmayan Garo Paylan başta olmak üzere birkaç gazeteci ve yazar müsveddelerinin sözlerini kabul etmiyor, kendilerine iade ediyoruz. Osman Ağa’mız Milli Mücadele Kahramanıdır ve Gazi Mustafa Kemal’in canını emanet ettiği adamdır.”

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık