Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

GEMLİK GİRESUN KÜLTÜR EVİNE COŞKULU AÇILIŞ

1 yıl önce
GEMLİK GİRESUN KÜLTÜR EVİNE COŞKULU AÇILIŞ için yorumlar kapalı
308 kez görüntülendi

GEMLİK GİRESUN KÜLTÜR EVİNE COŞKULU AÇILIŞ
Reklam

Gemlik Giresunlular Kültür Evi, görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

Programda açılış konuşmasını yapan Gemlik Giresunlular Derneği Başkanı Halil Ataş; ” Önceki dönem Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimizin desteği ile derneğimize yapılan arsa tahsisinden sonra, kısa sürede finansmanı tamamen bize ve hemşerilerimize ait olan bir binamızı tamamladık. Burada temel amacınız kahve kültüründen toplumumuzu bir nebze olsa da uzaklaştırmak, kültürümüzü gelecek nesillere aktarmaktır. Dernek merkezimizde bundan böyle kadınlarımız ve çocuklarımız da kültürel etkinlikler yapabilecektir. Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapacağımız protokol ile dernek merkezimizde ücretsiz eğitimlerde düzenleyeceğiz. Dernek binamızın yapılmasına katkı sağlayan, destek veren herkese çok  teşekkür ediyoruz” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM

Gemlik Kaymakamı Kemal İnan’da kültürel derneklerin doğru amaçla hizmet vermelerinin önemli olduğuna vurgu yaparak, Gemlik Giresunlular Derneğine yeni binalarının hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi protokol ve Gemlik Giresunlular Derneği yönetim kurulu tarafından kesildi. Açılış sonrasında davetlilere yemek ikramı yapıldı. Erdal Avcı’nın sunumunu yaptığı açılış töreninde  Giresunlu sanatçılar Rüştü Karpuz, Göksal Çakmak, Yusuf Tepe, Kazım Çakır, Yüksel Çakmak ve Bayram Dalsız sahne alarak konser verdiler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık