Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

İRANLILAR ROTASINI GİRESUN’A ÇEVİRDİ

2 yıl önce
İRANLILAR ROTASINI GİRESUN’A ÇEVİRDİ için yorumlar kapalı
306 kez görüntülendi

İRANLILAR ROTASINI GİRESUN’A ÇEVİRDİ
Reklam

Doğu Karadeniz kalkınma ajansı tarafından Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği organizasyonunda ve turizm işletmelerimizin desteği ile 30 Kasım Cuma ve 1 Aralık cumartesi günü 15 İranlı turizmci şehrimizde olacak. İranlı turizmciler hem Giresun lezzetlerini tadacak hem de şehrimizde Kuzalan, mavigöl, kulakkaya yaylası gibi eşsiz güzellikteki alanları görecekler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Girtab Müdürü Tamer Uzuner; komşu ve kardeş ülkemiz İran’da ciddi bir turizm potansiyeli söz konusu İran’ın Güney Azerbaycan eyaleti tamamıyla Türkçe konuşulan bir alan bizler için aynı dili konuşmak kolay anlaşmak ve orta kültürlere sahip olmak turizmdeki ana değerler. Doğu Karadeniz kalkınma ajansı tarafından, GİRTAB koordinasyonunda ilimizdeki turizm işletmelerinin desteği ile yapacak olduğumuz bu tanıtım ile İranlı turizmciler hem giresun lezzetlerini tadacak hem de şehrimizde Kuzalan, mavigöl, kulakkaya yaylası gibi eşsiz güzellikteki alanları görecekler.

B2B GÖRÜŞMELERİ YAPILACAK

1 Aralık Cumartesi günü akşamı Giresun kalesindeki bir işletmede şehrimizdeki turizmcilerimiz ile İranlı turizmcileri bir araya getirerek ikili iş görüşmeleri yapılmasını sağlayacağız. Bu sayede aidiyet duygusu ilerleyecek ve inşallah İranlı kardeşlerimizi hemen Aralık ortasından itibaren şehrimizde turist olarak görmeye başlayacağız” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık