Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

ABDURRAHMAN ADA, ESENYURT’TAN ADAY ADAYI

2 yıl önce
ABDURRAHMAN ADA, ESENYURT’TAN ADAY ADAYI için yorumlar kapalı
763 kez görüntülendi

ABDURRAHMAN ADA, ESENYURT’TAN ADAY ADAYI
Reklam

Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı, Görele Federasyonu Başkanı Abdurrahman Ada, Ak Parti’den Belediye Başkan Aday adayı oldu. Abdurrahman Ada’nın Karya Düğün Salonu’nda gerçekleştirdiği aday adaylığı toplantısına yaklaşık 30 mahalle muhtarı ve çok sayıda STK başkanı katılarak katkı sundu. Ada, burada yaptığı konuşmada Esenyurt İlçesi’nin AK Parti’nin kalelerinden biri olduğunu ve yıkılmayacağını belirtti.

Karya Düğün Salonu’nda gerçekleşen aday adaylığı tanıtım toplantısının ardından STK başkanları ve sevenleriyle AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Abdurrahman Ada adaylık dosyasını doldurduktan sonra İlçe Başkanı Yasir Çelik ile uzun bir süre sohbet etti. Dosyasını Çelik’e teslim eden Ada, burada yaptığı konuşmada İlçe Başkanı Çelik ve ekibine süreçteki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti. Ada, Herkesin farklı bir tarzı var. Bizim tarzımızda sevenlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde yürümek. Süreci teşkilatımızın mensupları ve parti büyüklerimizle istişare ederek sürdürmeye devam edeceğiz. Rabbim bizi mahcup etmesin. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum’ dedi.

Aday adaylığı sürecinin hareketli geçtiğini ve tüm adayların AK Parti’nin değeri olduğunu belirten İlçe Başkanı Yasir Çelik, ‘Pazartesi aday adaylığı başvurusu son buluyor. Bundan sonra temayüller olacak. Partimizin değerli yöneticileri bu süreci yönetecekler. Bir aday da karar kılacaklar. Ama biliyorum ki tüm aday adayları AK Partinin başarısı için gece gündüz çalışacaktır’ dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık